Loading.. Nahrávám stránku...

Kulturní program

Moderátor a DJ

Celým absolventským dnem bude provázet Roman Pastorek, roky ostřílený a zkušenostmi kovaný DJ a moderátor. Jak sám říká: „Hudba je moje velká vášeň a jako DJ se před publikem objevuji od roku 1996.“ Roman má na svém kontě více než tisíc akcí různého typu a na letošním absolventském setkání se můžeme těšit na jeho zábavný projev, smysl pro humor a pohotové reakce. Své zkušenosti nabyl také při spolupráci s Českou televizí, kde dlouhá léta moderuje dětský soutěžní pořad Bludiště.

Hudební host večera

Říkáte si, že jste tuhle sympatickou slečnu už někde viděli? Možná nejste daleko od pravdy. Na tuto talentovanou hudebnici, písničkářku a v neposlední řadě i milovnici kávy můžete často narazit v ulicích Olomouce, a to doslova. Její nejoblíbenější formou vystupování se totiž stal busking, tedy hraní na ulici. Terez Wrau, vlastním jménem Tereza Tóthová, zaujme nejenom svým hudebním projevem, ale i škálou své tvorby. Zpívá ve třinácti jazycích, kdy na svých cestách sbírá písně z různých koutů světa a poté je šíří dál. Svoji tvorbu sama nazývá jako „world fusion“ či „coffee vibes“. Hrála v ulicích mnoha evropských metropolí, jako jsou Edinburgh, Glasgow, York či Nice a vloni vydala své debutové album Foxes. Terez Wrau vás zaujme nejenom kreativním přístupem k hudbě, ale i svým osobním kouzlem a životním příběhem.

Afterparty ve Vertigu

Po skončení hlavního programu náš příběh nekončí. Ti nejodvážnější se přesunují do vyhlášeného studentského baru Vertigo, kde společně ochutnají legendární drinky, jako je třeba „vzteklý pes“. Bar už má rezervovaný katedra divadelních a filmových studií

Rezervace barů, restaurací

Máte-li zájem rezervovat pro vaši skupinu jinou olomouckou hospůdku, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu absolvent@upol.cz a my vám s rezervací rádi pomůžeme. Hospody se již poměrně rychle plní...Fotokoutek

Nebude chybět ani fotokoutek, zábava pro děti nebo stánek obchodu Univerzity Palackého UPoint, odkud si můžete odvézt suvenýr na památku ze své alma mater. Na závěr celého programu se můžete těšit na slavnostní videomapping.