Loading.. Nahrávám stránku...

Klub absolventů

Záleží nám na Vás i po promoci

Přirostla Vám univerzita i město v době studií k srdci? Vzpomínáte na spolužáky, se kterými jste seděli nad skripty, psali eseje i zápočty a zapíjeli úspěšné zkoušky? Vzpomínáte na přednášky, učitele, olomoucké kavárny, hospůdky, hřiště a parky? Stejně tak univerzita vzpomíná na Vás: kam jste se s diplomem v ruce po studiích vydali, kam Vás osud i profesní výzvy zavedly, jak se Vám vede.

Pojďte se dál podílet na životě „své“ univerzity! Vždyť státnicí to mezi námi přece nekončí! Klub absolventů UP je určen právě a jenom Vám: najděte staré přátele, využívejte řadu skvělých benefitů, buďte jednoduše v obraze.


Proč se registrovat?

Chcete mít aktuální informace o dění na univerzitě? Chcete dostávat pozvánky na nejrůznější odborné, společenské, kulturní i sportovní akce? Chcete využít řady slev a výhod, které Vám univerzita domluvila u svých partnerů? Registrací se stanete součástí databáze absolventů UP a žádná novinka už Vám neunikne.

 

Soutěž pro registrované absolventy

Vážení absolventi, právě jsme spustili soutěž o zajímavé ceny, která vyvrcholí těsně před vánočními svátky. Neváhejte a zapojte se! Vyhrát můžete módní kusy z kolekce UniWearCity nebo praktické předměty zdobené univerzitními designovými motivy.

Podmínky soutěže:

  • Každý týden (počínaje 23. 11. 2015) bude na webových stránkách absolventi.upol.cz zveřejněna jedna otázka.
  • Druhá, pátá a desátá správná odpověď vyhrává.
  • Soutěžní otázku, včetně jednotlivých cen, naleznete na titulní stránce portálu ABSOLVENT po PŘIHLÁŠENÍ.
  • Odpovědi zasílejte prostřednictvím odkazu umístěného na titulní stránce portálu ABSOLVENT, který je dostupný až po PŘIHLÁŠENÍ.
  • Zúčastnit se mohou jen registrovaní absolventi.

Aktuality

Vstup do Klubu absolventů a získání Karty absolventa je a bude i nadále zdarma | 18.11.2015

Milí absolventi, máme radost, že váš zájem o vstup do Klubu absolventů UP stále trvá. Zanedlouho vydáme Kartu absolventa s pořadovým číslem 1 500, což je hranice, která měla uzavřít bezplatné vydávání těchto karet. Vašeho zájmu o Klub absolventů UP si však hluboce vážíme, proto, po dohodě s vedením univerzity, poplatky za vydání karty zavádět nebudeme. Rozhodnete-li se vstoupit do Klubu absolventů UP, vždy od nás dostanete Kartu absolventa zdarma. Děkujeme, že jste s námi!
Pozvání na veřejnou debatu s ministrem pro lidská práva Jiřím Dienstbierem | 16.10.2015

Vážení absolventi, přijměte pozvání na debatu ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera a filozofa Václava Bělohradského na téma Uprchlická krize, která se uskuteční ve středu 18. listopadu od 16 hodin v aule Pedagogické fakulty UP. Bližší informace naleznete na zde. Pokud si chcete rezervovat místa, učiňte tak na absolvent@upol.cz .
Burza práce a vzdělání | 16.10.2015

Milí absolventi, pokud stále hledáte práci, navštivte v úterý 20. října 2015 burzu práce. Od 9-17 hodin na Výstavišti Flora, v pavilonu A. Více informací naleznete zde
Konference UP Business Camp 2015 – pro absolventy workshop zdarma | 07.10.2015

Milí absolventi, zveme Vás na podnikatelskou konferenci UP Business Camp. Přijďte se inspirovat zakladatelem Slevomatu Tomášem Čuprem nebo motivátorem a autorem bestselleru Konec prokrastinace Petrem Ludwigem. Tito a mnozí další vystoupí v sobotu 17. října v Centru popularizace vědy a výzkumu Pevnost poznání. Členům Klubu absolventů nabízíme vstupenku zdarma na zahřívací večírek v předvečer konference, součástí kterého je i workshop na téma online marketingu s Jindřichem Fáborským. V případě zájmu piště na absolvent@upol.cz. Více informací naleznete na internetových stránkách http://www.podnikanivolomouci.cz/up-business-camp.
Pozvání na přednášku úspěšného absolventa UP | 01.10.2015

Vážení absolventi, rádi bychom Vás pozvali na třetí přednášku z cyklu UPsolvent na téma Profesní a kariérní zkušenost. Úspěšným absolventem, který přednášku pronese tentokrát, je prof. PhDr. Vladimír Birgus.

Profesor Vladimír Birgus působí jako vedoucí Institutu tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě. Je to významný fotograf, kurátor, historik fotografie.

Přednášku bude moderovat prorektor pro vnější vztahy Mgr. Petr Bilík, Ph.D. Těšíme se na Vás ve středu 14. října 2015 v 18:30h v Kapli Božího Těla Uměleckého centra UP.

Kapacita míst je omezena, registrace do 10. října 2015 na e-mailové adrese absolvent@upol.cz

Nástěnka

Mgr. Dagmar Vrbácká | 22.11.2015
Děkuji za studijní skupinu ruský jazyk - zeměpis za skvěle připravené setkání v rámci stříbrných promocí absolventů PdF z roku 1990. Už se těšíme na září příštího roku, kdy se v rámci oslav celé...

Věra Bambušková | 22.11.2015
Připojuji poděkování všem organizátorům stříbrných promocí PdF za studijní skupinu pedagogika - ošetřovatelství. Bylo velmi milé až dojemné znovu se setkat, projít stará místa a zavzpomínat na...

PhDr. Eva BLAŽKOVÁ | 10.03.2015
Zlatá promoce absolventů Filozofické fakulty UP je plánována na říjen 2016. Bližší informace naleznete zde http://www.ff.upol.cz/skupiny/absolventum/zlate-promoce/

Mgr. Iveta Elišková | 27.02.2015
Radicés / Kořeny 2015 Lékařské fakulta Univerzity Palackého v Olomouci si dovoluje pozvat své absolventy na druhý ročník společného setkání absolventů, studentů a pedagogů LF UP Radicés/Kořeny...

Danuše Honová | 26.02.2015
Jsem absolventka Filozofické fakulty UP ročník 1965 a mám dotaz, jestli se letos pro nás bude konat zlatá promoce, ev. kdy. Zdraví D.H.

Kalendář akcí22. 10. 2015 - 30. 11. 2015
Měsíc čínské kultury 2015
Festival

22. 10. 2015 - 30. 11. 2015
Month of Chinese Culture 2015
Festival

22. 11. 2015 - 27. 11. 2015
Národní model OSN
Mezinárodní konference

22. 11. 2015 - 27. 11. 2015
National Model United Nations
International conference

23. 11. 2015 - 23. 12. 2015
Na punč s UPointem aneb Jak podpořit dobrou věc
Kulturní akce