Loading.. Nahrávám stránku...

Klub absolventů

Záleží nám na Vás i po promoci

Přirostla Vám univerzita i město v době studií k srdci? Vzpomínáte na spolužáky, se kterými jste seděli nad skripty, psali eseje i zápočty a zapíjeli úspěšné zkoušky? Vzpomínáte na přednášky, učitele, olomoucké kavárny, hospůdky, hřiště a parky? Stejně tak univerzita vzpomíná na Vás: kam jste se s diplomem v ruce po studiích vydali, kam Vás osud i profesní výzvy zavedly, jak se Vám vede.

Pojďte se dál podílet na životě „své“ univerzity! Vždyť státnicí to mezi námi přece nekončí! Klub absolventů UP je určen právě a jenom Vám: najděte staré přátele, využívejte řadu skvělých benefitů, buďte jednoduše v obraze.


Proč se registrovat?

Chcete mít aktuální informace o dění na univerzitě? Chcete dostávat pozvánky na nejrůznější odborné, společenské, kulturní i sportovní akce? Chcete využít řady slev a výhod, které Vám univerzita domluvila u svých partnerů? Registrací se stanete součástí databáze absolventů UP a žádná novinka už Vám neunikne.

 

Aktuality

Účastnický poplatek na konferenci AEDUCA se slevou 30% | 21.08.2015

Vážení absolventi,
pokud pracujete v oblasti celoživotního vzdělávání a vzdělávání dospělých v komerční sféře i ve školství, působíte v profesním nebo také zájmovém vzdělávání, máme pro Vás zajímavou příležitost sdílet své zkušenosti. V termínu 8. a 9. října 2015 se v Olomouci uskuteční již 11. ročník konference o vzdělávání dospělých AEDUCA 2015. Mottem letošní konference je ROZMANITOST VE VZDĚLÁVÁNÍ. Prezentace vystupujících se zaměří například na netradiční skupiny účastníků vzdělávání nebo na netradiční vzdělávací projekty rozšiřující vzdělávací nabídku. Záměrem konference je reflektovat šíři a rozmanitost vzdělávacího trhu a zamyslet se nad jeho budoucím vývojem. Více informací najdete zde www.aeduca.cz. Členové Klubu absolventů získají slevu 30% na účastnický poplatek.
Benefity Moravské filharmonie | 19.08.2015

Aktuální nabídku benefitů Moravské filharmonie Olomouc pro novou sezonu zobrazíte zde.

Po předložení Karty absolventa získáte slevu 20% (netýká se vstupenek k stání). Vstupenky jsou v prodeji vždy 1 týden před koncertem v Infocentru v podloubí radnice v Olomouci. Doprodej probíhá na místě před koncertem.
Karta absolventa a její výhody | 16.07.2015

Milí absolventi, všimli jste si, že jsme aktualizovali nabídku benefitů? Benefit v podobě Olomouc region Card pro prvních pět stovek absolventů byl již vyčerpán, a tak jsme jej nahradili zvýhodněnou nabídkou služeb v Lázních Slatinice, zlevněnou cenou vstupného do Pevnosti poznání UP a také do lanového centra Proud. V rozšiřování nabídky benefitů stále pokračujeme, brzy přidáme další.
Zajímavá nabídka pro absolventy magisterského a doktorského studia | 08.07.2015

Jste absolventem magisterského nebo doktorského studia? Staňte se Asistentem znalostního transferu a styčnou osobou mezi soukromým podnikem a univerzitou! Ministerstvo průmyslu a obchodu vypisuje výzvu programu podpory Partnerství znalostního transferu, díky němuž je možné získat 70% dotaci na projekt ve výši 500 tis. Kč až 3,5 mil. Kč. Pro více informací navštivte web Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého v Olomouci.
Oblíbenost srazů, setkání i promocí u vás, našich absolventů, stoupá. A nás to velmi těší. | 15.06.2015

Absolventi Katedry filozofie FF UP oslavili v pátek 12. června pětadvacáté výročí obnovení katedry. http://www.zurnal.upol.cz/ff/zprava/clanek/petadvacetilete-jubileum-spojilo-absolventy-katedry-filozofie/

Pedagogická fakulta připravuje slavnostní akt stříbrných promocí, který má proběhnout na podzim letošního roku. http://www.pdf.upol.cz/nc/aktualita/clanek/stribrne-promoce/

A všichni absolventi Univerzity Palackého se už nyní mohou těšit na velké absolventské setkání, jež se uskuteční v září 2016.

Nástěnka

PhDr. Eva BLAŽKOVÁ | 10.03.2015
Zlatá promoce absolventů Filozofické fakulty UP je plánována na říjen 2016. Bližší informace naleznete zde http://www.ff.upol.cz/skupiny/absolventum/zlate-promoce/

Mgr. Iveta Elišková | 27.02.2015
Radicés / Kořeny 2015 Lékařské fakulta Univerzity Palackého v Olomouci si dovoluje pozvat své absolventy na druhý ročník společného setkání absolventů, studentů a pedagogů LF UP Radicés/Kořeny...

Danuše Honová | 26.02.2015
Jsem absolventka Filozofické fakulty UP ročník 1965 a mám dotaz, jestli se letos pro nás bude konat zlatá promoce, ev. kdy. Zdraví D.H.

PhDr. Eva BLAŽKOVÁ | 15.12.2014
Děkujeme, pane doktore, jsme rádi, že se Vám promoce líbila. Kartu absolventa si můžete zítra vyzvednout, bude připravena. Dnes Vám přijde e-mail s informacemi k vyzvednutí.

Pavel Hon | 11.12.2014
Dnes jsem obdržel DVD s materiály z naší zlaté promoce (1964 - PřF) a chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří nám tuto "slávu" připravili !! - Vúterý 16.12.2014 budu v Olomouci - nebude ještě...

Kalendář akcí03. 09. 2015
UP Business Club se představuje
Prezentace a neformální setkání

04. 09. 2015
Vybrané aspekty posuzování případů sexuálního zneužívání dětí
Odborný seminář doc. ThDr. Mgr. Slávky Karkoškové, PhD.

06. 09. 2015 - 11. 09. 2015
Letní škola rozvojové spolupráce pro vysokoškoláky a veřejnost
Workshopy a přednášky

06. 09. 2015 - 08. 09. 2015
Morphology
International Congress

06. 09. 2015 - 08. 09. 2015
Morphology
International Congress