Loading.. Nahrávám stránku...


Vážené absolventky, vážení absolventi,

rádi bychom vás informovali o probíhajících přípravách velkého Absolventského setkání k 70. výročí obnovení Univerzity Palackého v Olomouci a zdůraznili, že nás těší ohlas, který jsme z vaší strany již zaznamenali. Každý den pokračují jednání, na nichž zajišťujeme nejen další aktivity, ale i benefity pro vás, absolventy, kteří na setkání přijedete.

Absolventské setkání pojímáme především jako neformální setkání s místy a s lidmi, které jste poznali během studia. Každá fakulta proto v pátek 9. září 2016 otevře pro vás, vaše rodinné příslušníky a přátele své prostory. Ve večerních hodinách budou pro absolventy rezervovány restaurace, bary i kluby. V sobotu 10. září 2016 je pro vás připraven program v režii Univerzity Palackého.

Naším cílem je oslovit co nejvíce našich absolventů a vytvořit vhodné podmínky pro setkání, doplněné zajímavým kulturním programem. Rádi bychom položili základ ke vzniku pevného, oboustranně prospěšného společenství obohaceného o pravidelná setkání.

Pro ty z vás, kteří by měli zájem se na přípravách a realizaci Absolventského setkání podílet, jsme připravili dotazník, jehož vyplněním nám můžete výrazně pomoci.

Pokud jste se již rozhodli, že ve svém univerzitním městě zůstanete i přes noc, podívejte se na nabídku hotelů, apartmánů a také našich kolejí, které jsme pro vás rezervovali. Přehledný seznam ubytovacích kapacit, v nichž získáte domluvenou slevu, naleznete v rozbalovacím menu v položce „UBYTOVÁNÍ“. Pokoj ve vytipovaném hotelu či na kolejích si můžete rezervovat již nyní.

Kdybyste se chtěli detailněji seznámit s našimi absolventy, jejichž vystoupení budou součástí kulturního doprovodného programu, na našich webových stránkách v položce „NA KOHO SE MUŽETE TĚŠIT“ naleznete jejich medailonky. Medailonky budeme postupně doplňovat.

Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za váš zájem o Absolventské setkání – s nadšením sledujeme vzrůstající počet registrací a šíření této události na Facebooku.

Děkujeme za pozornost, kterou Univerzitě Palackého věnujete.

Za celý organizační tým
Mgr. Petr Bilík, Ph.D., prorektor pro vnější vztahyZáštitu nad akcí převzal primátor statutárního města Olomouce doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D., a hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil.