Loading.. Nahrávám stránku...

Klub absolventů

Záleží nám na Vás i po promoci

Přirostla Vám univerzita i město v době studií k srdci? Vzpomínáte na spolužáky, se kterými jste seděli nad skripty, psali eseje i zápočty a zapíjeli úspěšné zkoušky? Vzpomínáte na přednášky, učitele, olomoucké kavárny, hospůdky, hřiště a parky? Stejně tak univerzita vzpomíná na Vás: kam jste se s diplomem v ruce po studiích vydali, kam Vás osud i profesní výzvy zavedly, jak se Vám vede.

Pojďte se dál podílet na životě „své“ univerzity! Vždyť státnicí to mezi námi přece nekončí! Klub absolventů UP je určen právě a jenom Vám: najděte staré přátele, využívejte řadu skvělých benefitů, buďte jednoduše v obraze.


Proč se registrovat?

Chcete mít aktuální informace o dění na univerzitě? Chcete dostávat pozvánky na nejrůznější odborné, společenské, kulturní i sportovní akce? Chcete využít řady slev a výhod, které Vám univerzita domluvila u svých partnerů? Registrací se stanete součástí databáze absolventů UP a žádná novinka už Vám neunikne.

 

Aktuality

Pozvání na přednášku úspěšného absolventa UP | 01.10.2015

Vážení absolventi, rádi bychom Vás pozvali na třetí přednášku z cyklu UPsolvent na téma Profesní a kariérní zkušenost. Úspěšným absolventem, který přednášku pronese tentokrát, je prof. PhDr. Vladimír Birgus.

Profesor Vladimír Birgus působí jako vedoucí Institutu tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě. Je to významný fotograf, kurátor, historik fotografie.

Přednášku bude moderovat prorektor pro vnější vztahy Mgr. Petr Bilík, Ph.D. Těšíme se na Vás ve středu 14. října 2015 v 18:30h v Kapli Božího Těla Uměleckého centra UP.

Kapacita míst je omezena, registrace do 10. října 2015 na e-mailové adrese absolvent@upol.cz
Slovutný absolvent Bohdan Pomahač prosí o drobnost. Hlasujte pro jeho projekt. | 30.09.2015

Plastický chirurg Bohdan Pomahač, absolvent Lékařské fakulty Univerzity Palackého, je jedním ze tří finalistů, kteří mohou získat příspěvek sto tisíc dolarů na svůj výzkum. Cenu vyhlašuje The Gillian Reny Stepping Strong Fund a je určena na výzkum inovativních metod a péče pro pacienty, kteří utrpěli vážné zranění končetin. The Stepping Strong Innovator Awards dostane ten z finalistů, který získá v hlasování na internetu nejvíce příznivců. Bohdan Pomahač se uchází o podporu projektu „From Battlefield to Bedside: A Portable Device for Rescuing Limbs" a snaží se tak získat příspěvek na další výzkum pomáhající lidem s extrémním poškozením tkání. Pokud chcete tedy podpořit výzkum Bohdana Pomahače, můžete ZDE.
Dny evropského dědictví v Olomouci / na Univerzitě Palackého | 10.09.2015

Srdečně Vás zveme do Olomouce. Ve dnech 12. a 13. září probíhají Dny evropského dědictví, do nichž se zapojila také Univerzita Palackého. Téměř devět desítek olomouckých historických objektů, které veřejnosti nejsou běžně přístupné, ale také univerzitní budovy, zázemí rektorátu, Pevnost poznání či náměstí Republiky, kde řadu soutěží zaštítí univerzitní projekt Zaparkuj.

Probíhající bohatý kulturní program Dnů evropského dědictví se blíží ke svému víkendovému vyvrcholení. Proto si nenechte ujít nejen některé z akcí, které hostí/organizuje naše univerzita, ale nejlépe nahlédněte i do celého seznamu

Účastnický poplatek na konferenci AEDUCA se slevou 30% | 21.08.2015

Vážení absolventi,
pokud pracujete v oblasti celoživotního vzdělávání a vzdělávání dospělých v komerční sféře i ve školství, působíte v profesním nebo také zájmovém vzdělávání, máme pro Vás zajímavou příležitost sdílet své zkušenosti. V termínu 8. a 9. října 2015 se v Olomouci uskuteční již 11. ročník konference o vzdělávání dospělých AEDUCA 2015. Mottem letošní konference je ROZMANITOST VE VZDĚLÁVÁNÍ. Prezentace vystupujících se zaměří například na netradiční skupiny účastníků vzdělávání nebo na netradiční vzdělávací projekty rozšiřující vzdělávací nabídku. Záměrem konference je reflektovat šíři a rozmanitost vzdělávacího trhu a zamyslet se nad jeho budoucím vývojem. Více informací najdete zde www.aeduca.cz. Členové Klubu absolventů získají slevu 30% na účastnický poplatek.
Benefity Moravské filharmonie | 19.08.2015

Aktuální nabídku benefitů Moravské filharmonie Olomouc pro novou sezonu zobrazíte zde.

Po předložení Karty absolventa získáte slevu 20% (netýká se vstupenek k stání). Vstupenky jsou v prodeji vždy 1 týden před koncertem v Infocentru v podloubí radnice v Olomouci. Doprodej probíhá na místě před koncertem.

Nástěnka

PhDr. Eva BLAŽKOVÁ | 10.03.2015
Zlatá promoce absolventů Filozofické fakulty UP je plánována na říjen 2016. Bližší informace naleznete zde http://www.ff.upol.cz/skupiny/absolventum/zlate-promoce/

Mgr. Iveta Elišková | 27.02.2015
Radicés / Kořeny 2015 Lékařské fakulta Univerzity Palackého v Olomouci si dovoluje pozvat své absolventy na druhý ročník společného setkání absolventů, studentů a pedagogů LF UP Radicés/Kořeny...

Danuše Honová | 26.02.2015
Jsem absolventka Filozofické fakulty UP ročník 1965 a mám dotaz, jestli se letos pro nás bude konat zlatá promoce, ev. kdy. Zdraví D.H.

PhDr. Eva BLAŽKOVÁ | 15.12.2014
Děkujeme, pane doktore, jsme rádi, že se Vám promoce líbila. Kartu absolventa si můžete zítra vyzvednout, bude připravena. Dnes Vám přijde e-mail s informacemi k vyzvednutí.

Pavel Hon | 11.12.2014
Dnes jsem obdržel DVD s materiály z naší zlaté promoce (1964 - PřF) a chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří nám tuto "slávu" připravili !! - Vúterý 16.12.2014 budu v Olomouci - nebude ještě...

Kalendář akcí04. 10. 2015 - 08. 10. 2015
Koncept, koláž, konfrontáž
Soutěžní mezioborový workshop

07. 10. 2015
Přednáškový večer Spolku lékařů v Olomouci
Aktuální témata v anesteziologii a intenzivní medicíně

07. 10. 2015
Amy
Filmový klub

07. 10. 2015
Shromáždění Akademické obce PF UP
Kandidáti na funkci děkana představí své programy

08. 10. 2015 - 09. 10. 2015
AEDUCA 2015
Konference