Loading.. Nahrávám stránku...

Vážené absolventky, vážení absolventi,

rádi bychom vás informovali o probíhajících přípravách velkého Absolventského setkání k 70. výročí obnovení Univerzity Palackého v Olomouci a zdůraznili, že nás těší ohlas, který jsme z vaší strany již zaznamenali. Každý den pokračují jednání, na nichž zajišťujeme nejen další aktivity, ale i benefity pro vás, absolventy, kteří na setkání přijedete.

Absolventské setkání pojímáme především jako neformální setkání s místy a s lidmi, které jste poznali během studia. Každá fakulta proto v pátek 9. září 2016 otevře pro vás, vaše rodinné příslušníky a přátele své prostory. Ve večerních hodinách budou pro absolventy rezervovány restaurace, bary i kluby.

Naším cílem je oslovit co nejvíce našich absolventů a vytvořit vhodné podmínky pro setkání, doplněné zajímavým kulturním programem. Rádi bychom položili základ ke vzniku pevného, oboustranně prospěšného společenství obohaceného o pravidelná setkání.

Pro ty z vás, kteří by měli zájem se na přípravách a realizaci Absolventského setkání podílet, jsme připravili dotazník, jehož vyplněním nám můžete výrazně pomoci.

Děkujeme za pozornost, kterou Univerzitě Palackého věnujete.

Za celý organizační tým
Mgr. Petr Bilík, Ph.D., prorektor pro vnější vztahyZáštitu nad akcí převzal primátor statutárního města Olomouce doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D. a hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil

Vážené absolventky, vážení absolventi,
plánujete účast na Absolventském setkání Univerzity Palackého v Olomouci? Zaregistrujte se, prosím, prostřednictvím následujícího formuláře, a dejte tak svým spolužákům vědět, že mají přijet také.

Jméno
Příjmení
Rodné příjmení
Rok absolutoria
Fakulta
Zúčastním se absolventského setkání 9. září 2016    10. září 2016    po oba dny
Mám zájem o vstupenek na koncert Lucie Ceralové (sobota 10. 9. od 14:00 v Redutě Moravské filharmonie )
Mám zájem o vstupenek na koncert Emila Viklického a „Grand Moravia“ tria (sobota 10. 9. od 16:00 v Redutě Moravské filharmonie )
Mám zájem o vstupenek na filmové představení Pidiobři 3D (sobota 10. 9. v kině Metropol)

Odeslat
Fakulta Rok absolutoria
Jméno fakulta rok absolutoria den účasti