Loading.. Nahrávám stránku...

Soutěže

Pochlubte se nám, kde po studiu na Univerzitě Palackého pracujete! Vhoďte nám prosím svoji vizitku při akreditaci do označeného boxu a můžete vyhrát atraktivní ceny. Velké losování proběhne na palubě lodi CargoGallery ve večerních hodinách. Vítěz získá dárkový poukaz od Theatre Hotel, druhé místo bude odměněno dárkovým poukazem do restaurace Oliva hotelu Ibis Olomouc Centre a třetí vylosovaný obdrží dárkové balení vín od společnosti Hrdina & dcera.

Absolventi UP, vyfoťte SELFIE ze svého ZAMĚSTNÁNÍ a dejte tak ostatním vědět, kam vás vítr po studiu na UP zavál! Z fotografií by mělo být zřejmé, v jakém oboru pracujete. Autoři nejoriginálnějších fotografií budou odměněni hodnotnými cenami!

Svoje kreativní soutěžní fotografie (ve formátu jpg/png) prosím odesílejte do 7. srpna 2017 na e-mailovou adresu absolvent@upol.cz. Do předmětu zprávy uvádějte SELFIE SOUTĚŽ, v textu zprávy pak uveďte vaše jméno, titul a fakultu UP, kterou jste absolvovali; nezapomeňte připojit název vaší aktuální pracovní pozice.

Vyhodnocení selfie soutěže proběhne dva dny před konáním Absolventské party, o výhercích rozhodne porota složená ze zástupců vedení UP. Autoři vítězných fotografií budou oznámeni na party v Praze na lodi ve večerních hodinách. Hlavní cenou je dárkový poukaz od NH Hotelu Olomouc. Druhé místo bude odměněno dárkovým poukazem od Entrée Restaurant a třetí umístěný získá sadu vín od vinařství Hrdina & dcera.

Těšíme se na vaše soutěžní fotografie a setkání s vámi v Praze!