Loading.. Nahrávám stránku...

Místo konání

Absolventská party proběhne na lodi Cargo Gallery, která kotví na pražské Náplavce - Rašínovo nábřeží, Výtoň - pod Železničním mostem.

Rašínovo nábřeží je v současné době nejatraktivnější, nejceněnější a společensky nejživější prostor břehů řeky v centrální části Prahy.

Náplavka nábřeží je definována souvislým prostorem v úseku mezi výběžkem vyšehradské skály u Výtoně a Jiráskovým mostem u Žofína. Prostor nábřeží je součástí historické struktury Nového Města s přímou vazbou na důležitá veřejná prostranství v této lokalitě.

Návštěvníkům se zde naskýtá překrásný výhled na panorama Hradčan a vyšehradskou skálu.

V místních kuloárech koluje vtípek - že kdo v Praze něco dokázal, je náplava. Na to je jistě každý olomoucký absolvent náležitě hrdý, a tak se pro absolventskou party přirozeně nabízí vybrat to nejstylovější místo: jednu z pražských náplavek.

Cargo Gallery

Loď plná umění. S touto myšlenkou parta fotografů zachránila šedesátiletou krásku, loď Niké, před sešrotováním. Idea byla jasná - vytvořit multifunkční kulturní prostor, který bude po vodě cestovat mezi evropskými městy. Vše se povedlo na výbornou, dnes Cargo Gallery vítá nejlepší české i zahraniční umělce, návštěvníkům nabízí moderní komfortní prostory včetně 3 barů. Sraz absolventů Univerzity Palackého je poslední akce v Praze, kterou hostí tahle krásná dáma před několikaměsíční cestou do Drážďan a Hamburku.


WEB: http://www.cargogallery.eu/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/cargogallery

Kayak Beach Bar

V Evropě unikátní plovoucí Red Bull SimpyCola bar s volejbalovým hřištěm se nachází na pražské Náplavce. Kromě dobrého jídla a drinků si zde můžete vyzkoušet plno zajímavých sportovních aktivit a to přímo v centru Prahy. Kapacita je 50 osob v zimě (zastřešený bar vytápěný kamny na dřevo) a 140 osob v létě. Za vznikem tohoto unikátního baru stojí mistr světa a olympijský medailista Vavřinec Hradilek. Netradiční hřiště na vodě slouží, jak k relaxaci návštěvníků, tak i ke sportovnímu vyžití. Písečná část poskytuje prostor pro exhibiční beachvolleyballová utkání, plážový fotbal, tenis, fitness, jógu nebo třeba turnaj v pétanque. Kurt je v nočních hodinách osvětlený. Barová část nabízí lehké osvěžení a zároveň možnost zapůjčení kajaků či paddleboardů k vyhlídkové projížďce po krásách Prahy.


WEB: http://www.kayakbeachbar.cz/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/KayakBeachBarPrague/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kayakbeachbar/