Loading.. Nahrávám stránku...

Instrukce pro návštěvníky

Ještě než si v sobotu 12. srpna začnete užívat zábavu na lodi, Kayak Beach Baru a na břehu Vltavy, dostavte se prosím po svém příchodu na Náplavku k akreditačním stánkům, které budou umístěny v bezprostřední blízkosti lodi CargoGallery. Zde budou od 12:00 až do večera absolventům vydávány náramky na ruku, které budou opravňovat k účasti na jednotlivých bodech programu.

Náramky si můžete vyzvednout už před akcí. V týdnu od 7. do 11. srpna v informačním centru a obchodu UPoint, Horní náměstí 205/12, Olomouc. Po předložení průkazu totožnosti ověříme vaše absolutorium.


Účastníci registrovaní na webu ABSOLVENT prostřednictvím formuláře „Nezávazná registrace“

Na stánku označeném „AKREDITACE PRO REGISTROVANÉ ABSOLVENTY“ si vyzvedněte náramek na ruku, který vám zajistí vstup na loď CargoGallery, volný pohyb v prostorách Kayak Beach Baru a v části Náplavky vyhrazené pro Absolventskou party. Bez náramku se nebude možné účastnit volejbalového turnaje ani plaveb na lodi s vířivkou.

Můžete se také těšit na dárkový předmět od Univerzity Palackého, který obdržíte u akreditace.


Ostatní účastníci

Vy, kteří přijedete na party bez registrace, vyhledejte prosím stánek označený „AKREDITACE PRO OSTATNÍ ABSOLVENTY“, kde nám nahlásíte svoje jméno a fakultu UP, kterou jste absolvovali. Na základě našeho ověření vám vydáme náramek na ruku, který vám zajistí vstup na loď CargoGallery, volný pohyb v prostorách Kayak beach baru a v části Náplavky vyhrazené pro Absolventskou party. Bez náramku se nebude možné účastnit volejbalového turnaje ani plaveb na lodi s vířivkou.


Ubytování pro návštěvníky Absolventské party nezajišťujeme.


Na Absolventské party není potřeba mít s sebou Kartu absolventa.