Loading.. Nahrávám stránku...

Kayak Beach Bar vzbudil nejen mezi Pražany poprask - svým konceptuálním řešením dokonale podtrhuje “lazyevening” atmosféru Náplavky. A my jsme jej pro vás pronajali na celý den. Můžete se těšit na skvělé drinky, které si vychutnáte rozvalení v měkoučkých polštářích přímo na písku beach volleyballového hřiště. To v průběhu dne využijeme nejen k válení, ale i pro volejbalový turnaj. Mysleli jsme i na akčnější absolventy, proto si účastníci absolventské party mohou v Kayak Beach Baru zdarma půjčit paddle boardy a kajaky, na kterých budou brázdit Vltavu a kochat se krásnou Náplavkou přímo z vody.

O hudební doprovod se přes celý den na Kayak Beach Baru (a poté v pozdějších nočních hodinách také na CargoGallery) bude starat tým univerzitního studentského rádia UP AIR - Šéfredaktorka rádia Martina Foldynová aka Brigitte Noir, hudební dramaturg a vedoucí hudební redakce Jiří Bejček aka Makropulos a v neposlední řadě také Petra Čížková, která byla v rádiu zkušenou moderátorkou několika hudebních pořadů a také specialistkou ve sféře rádiové propagace.

V průběhu celého odpoledne až do západu slunce můžete chytat bronz a užívat atmosféru Náplavky i na řece - všem účastníkům Absolventské party je zdarma k dispozici celá flotila kajaků a paddle boardů. Zde jsou praktické informace:

Kde je půjčovna umístěna? Na zádi Kayak Beach Baru.

Kolik toho máme k dispozici? 10 paddle boardů, 12 kajaků.

Od kdy do kdy? Od začátku akce do západu slunce cca ve 20:30 hod.

Na jak dlouho budou plavby? Na půlhodinové nebo hodinové vyjížďky.

Co si vzít na sebe? Raději plavky.

Jediná loďka s vířivkou na Vltavě, horká lázeň o teplotě 38 °C. Voda v loďce je ošetřena účinnou pískovou filtrací, UV lampou a bezchlórovou úpravou. K dispozici je lodní bar, bluetooth music bose a WC s šatnou. Návštěvníci mají možnost zapůjčit si ručníky i plavky.

WEB: http://www.boatago.cz/cs/our-boats/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/boatago/

Tuhle fajnšmekrovskou specialitku jsme přichystali exkluzivně a zdarma pro účastníky Absolventské party. Lodička s lázní bude připravena ve večerních hodinách a bude vyplouvat od železničního mostu pod vyšehradské skály, kde se ti nejodvážnější osvěží v chladivé řece. Zapadající slunce nad Prahou, vychlazené prosecco v ruce a čeřící se Vltava kolem vás - co víc si přát?

Loď s vířivkou má kapacitu 6 osob a bude vyplouvat v pravidelných intervalech od 18:00 do 23:00 od železničního mostu. Doba trvání jedné plavby bude 30 minut. Během večera se jich uskuteční celkem 10. Pokud máte zájem o tento jedinečný zážitek, vyplňte prosím níže uvedený rezervační formulář .

Jméno a příjmení
Fakulta
Rok narození
E-mail
Rezervace pro osob
Zde prosím případně uveďte jména dalších osob, pro které plavbu rezervujete. Každý absolvent může mít max. 1 osobu jako doprovod

Během července vám emailem pošleme informaci, na který konkrétní čas je vaše plavba rezervována. Upozorňujeme, že pokud nebudou účastníci plaveb na místě připraveni nejpozději 15 minut před svou jízdou, jejich rezervace propadá a místa budou uvolněna pro další zájemce. Ti se mohou pořadatelům průběžně hlásit na místě, odkud bude loď vyplouvat. Poslední večerní plavba (22:30) je rezervována pro vítězný tým volejbalového turnaje.

Fakulta Rok narození
Jméno Fakulta Rok narození Přihlášení

Vážení a milí příznivci sportování a soutěžení. V rámci Absolventské party Olomouc v Praze pro vás Univerzita Palackého připravila jedinečný absolventský volejbalový turnaj. Uskuteční se 12. srpna v odpoledních a podvečerních hodinách v Praze pod širým nebem na Kayak Beach Baru, v těsné blízkosti hlavního centra dění party – lodi Cargo Gallery. Turnaj se odehraje na vodě - Kayak Beach Bar totiž disponuje bombastickým pískovým hřištěm posazeným na Vltavě! Vítězové volejbalového klání budou odměněni hodnotnými cenami.

Systém hry a složení týmů
Turnaj proběhne klasickým pavoukovým systémem. Z 8 týmů přihlášených do turnaje vzejdou během odpoledne po prvním vyřazovacím souboji 4 týmy, které si to rozdají v podvečerním semifinálovém souboji. Ve večerních hodinách se můžeme těšit na souboj o třetí místo a velké finále. Zápasy se budou hrát na dva vítězné sety, vždy do 11 bodů. Jedno mužstvo čítá 4 osoby, proto neotálejte s rezervací!

Rezervace
Kapacita týmů je omezená, a proto využijte již nyní možnost přihlásit svoje mužstvo do turnaje! Vyplňte prosím níže uvedený rezervační formulář .

Jméno a příjmení
Fakulta
Rok narození
E-mail
Rezervace pro osob
Zde prosím případně uveďte jména dalších absolventů, pro které chcete účast v turnaji rezervovat

Do jednotlivých týmů mohou být přihlášeni pouze absolventi UP. O naplnění kapacit budeme včas informovat na webu a facebooku. Při překročení kapacity jednotlivých týmů budeme evidovat další přihlášené jako náhradníky. Všechny přihlášené účastníky budeme několik dní před akcí e-mailem kontaktovat s podrobnějšími informacemi k turnaji, ověřovat jejich definitivní účast a případně oslovovat náhradníky.

Výhra
Členové vítězného týmu si odnesou kromě skvělého pocitu také vstupenky na výstavu Gott My Life a možnost vyjížďky na lodi s vířivkou!

Prezence na místě
Pro všechny účastníky turnaje platí, že se musí dostavit mezi 13 a 14 hod. na akreditační stánek k prezenci. Pokud se přihlášení účastníci včas nedostaví, bude složení týmů doplněno z řad náhradníků. Proto je nutné, aby byli na místě i případní náhradníci.

Rozpis zápasů (délka jednoho zápasu – cca 20 min)
… bude uveřejněn několik dnů před Absolventskou party.

Fakulta Rok narození
Jméno Fakulta Rok narození Přihlášení