Loading.. Nahrávám stránku...

Klub absolventů

Záleží nám na Vás i po promoci

Přirostla Vám univerzita i město v době studií k srdci? Vzpomínáte na spolužáky, se kterými jste seděli nad skripty, psali eseje i zápočty a zapíjeli úspěšné zkoušky? Vzpomínáte na přednášky, učitele, olomoucké kavárny, hospůdky, hřiště a parky? Stejně tak univerzita vzpomíná na Vás: kam jste se s diplomem v ruce po studiích vydali, kam Vás osud i profesní výzvy zavedly, jak se Vám vede.

Pojďte se dál podílet na životě „své“ univerzity! Vždyť státnicí to mezi námi přece nekončí! Klub absolventů UP je určen právě a jenom Vám: najděte staré přátele, využívejte řadu skvělých benefitů, buďte jednoduše v obraze.


Proč se registrovat?

Chcete mít aktuální informace o dění na univerzitě? Chcete dostávat pozvánky na nejrůznější odborné, společenské, kulturní i sportovní akce? Chcete využít řady slev a výhod, které Vám univerzita domluvila u svých partnerů? Registrací se stanete součástí databáze absolventů UP a žádná novinka už Vám neunikne.


 

Aktuality

Už je to tady! Již známe termín třetího absolventského setkání! | 20.04.2018

Užili jste si některý z předchozích velkých absolventských srazů v Olomouci či v Praze? Nebo jste se si je s lítostí museli nechat ujít? V obou případech pro vás máme skvělou zprávu – už teď pro vás připravujeme další absolventský slet, který se odehraje 8. září 2018, tentokrát opět v srdci Hané.

Přijeďte navštívit své univerzitní město, zavzpomínat na zážitky ze studia a třeba vyhrát soutěž o absolventský ročník s nejsilnější účastí na srazu. Využijte zároveň jednu z posledních šancí k registraci do našeho Klubu absolventů UP! Bližší informace zveřejníme již brzy. Náměty zasílejte na e-mail: absolvent@upol.cz
II. studentská archeologická konference | 17.04.2018

Milí absolventi archeologie KHI FF UP,

rádi bychom Vás pozvali zpět do Olomouce, a to na II. studentskou archeologickou konferenci a společenské setkání u příležitosti 10. výročí fungování oboru archeologie na olomoucké univerzitě, které se uskuteční v pátek 27. dubna 2018 na třídě Svobody 8.

Za celou sekci archeologie Vás srdečně zve Pavlína Kalábková
Vernisáž obrazů Radovana Veselého | 01.04.2018

Milí absolventi, milé absolventky,

dovolujeme si Vás a Vaše přátele pozvat na vernisáž obrazů Radovana Veselého s názvem Barevné příběhy, která se uskuteční v pondělí 16. 4. 2018 od 18:00 v galerii RUBIKON na Tř. 1. máje 24 v Olomouci.

Těšíme se na Vás.
Rekreflám 2018 | 21.03.2018

Milí absolventi,

srdečně Vás zveme na jubilejní 25. ročník tradičního plesu Katedry rekreologie FTK UP. Ples, který pořádají studenti třetího ročníku, proběhne v pátek 23. března 2018 od 19:30 hodin v prostorách luxusního hotelu NH Collection v Olomouci. Program večera zpestří zábavné scénky všech ročníků rekreologie, nebude chybět hudba k tanci a poslechu a po celou dobu bude probíhat tombola o atraktivní ceny.

Prodej lístků probíhá každý týden PO-ČT, 11:00-14:00 v menze na Neředíně, nebo online

Více informací naleznete na facebookové události zde nebo na internetových stránkách fakulty zde
Společné setkání absolventů, studentů a pedagogů LF | 06.03.2018

Vážení a milí absolventi Lékařské fakulty Univerzity Palackého,

vedení Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci si Vás dovoluje pozvat na již pátý ročník společného setkání absolventů, studentů a pedagogů LF Radicés/Kořeny 2018, který se bude konat v sobotu 7. dubna 2018 od 9:00 do 14:00 hodin ve Velké posluchárně a v Dostavbě Teoretických ústavů LF UP v Olomouci, Hněvotínská 3. Pozvánka zde

Nástěnka

Pavlína Koubová | 05.05.2017
Dobrý den, paní Blažková,
dozvěděla jsem se, že Univerzita Palackého pořádá v srpnu setkání absolventů v Praze. Můžete mi k tomu prosím poslat bližší podrobnosti? Jsem také absolventka UP,...

PhDr. Eva BLAŽKOVÁ | 10.03.2016
Vedení Lékařské fakulty Univerzity Palackého rozhodlo, že Zlatá promoce LF UP se uskuteční dne 4. listopadu 2016. Bližší informace naleznete zde http://www.lf.upol.cz/skupiny/absolventum/promoce/

PhDr. Eva BLAŽKOVÁ | 08.03.2016
Přesné datum Zlaté promoce lékařské fakulty zatím není známo, datum konání se ale předpokládá v období září až začátek října 2016.

MUDr. Karel NOVOTNY | 04.03.2016
MUDr Karel Novotny (04/03/2016) Francie Na programu oslav 10/09/2016 je zminka o "zlate promoci" Filosoficke Fakulty,ale nic o lekarich, dovoluji si opakovat dotaz od kolegyne Marjatty Blanco...

MUDr. Marjatta Annikki Blanco Sequeiros | 18.01.2016
Mam dotaz, kdy se bude konat zlatá promoce lekarske fakulty, rocnik 1966. Zdraví Marjatta Blanco Sequeiros