Loading.. Nahrávám stránku...

Klub absolventů

Záleží nám na Vás i po promoci

Přirostla Vám univerzita i město v době studií k srdci? Vzpomínáte na spolužáky, se kterými jste seděli nad skripty, psali eseje i zápočty a zapíjeli úspěšné zkoušky? Vzpomínáte na přednášky, učitele, olomoucké kavárny, hospůdky, hřiště a parky? Stejně tak univerzita vzpomíná na Vás: kam jste se s diplomem v ruce po studiích vydali, kam Vás osud i profesní výzvy zavedly, jak se Vám vede.

Pojďte se dál podílet na životě „své“ univerzity! Vždyť státnicí to mezi námi přece nekončí! Klub absolventů UP je určen právě a jenom Vám: najděte staré přátele, využívejte řadu skvělých benefitů, buďte jednoduše v obraze.


Proč se registrovat?

Chcete mít aktuální informace o dění na univerzitě? Chcete dostávat pozvánky na nejrůznější odborné, společenské, kulturní i sportovní akce? Chcete využít řady slev a výhod, které Vám univerzita domluvila u svých partnerů? Registrací se stanete součástí databáze absolventů UP a žádná novinka už Vám neunikne.


 

Aktuality

Nové benefity pro držitele Karty absolventa | 05.06.2019

Milé absolventky, milí absolventi,

rádi bychom Vás upozornili na další benefit, který si připravila Knihovna Univerzity Palackého pro všechny držitele Karty absolventa.

S Kartou absolventa máte možnost si knihy prodlužovat, rezervovat si zapůjčené publikace a objednávat si knihy ze skladu. To vše prostřednictvím on-line katalogu na stránkách knihovny. Knihovní konto je možné si vytvořit osobně po předložení karty na kterékoliv pobočce.

Více informací ohledně nabízených benefitů naleznete zde

V rozšiřování nabídky benefitů stále pokračujeme, brzy se můžete těšit na další.
Společné setkání absolventů, studentů a pedagogů LF | 29.03.2019

Vážení a milí absolventi Lékařské fakulty Univerzity Palackého,

vedení Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci si Vás dovoluje pozvat na již šestý ročník společného setkání absolventů, studentů a pedagogů LF Radicés/Kořeny 2019, které se uskuteční v sobotu 13. dubna 2019 od 9:00 do 14:00 hodin ve Velké posluchárně a v Dostavbě Teoretických ústavů LF UP v Olomouci, Hněvotínská 3.

Během setkání budou organizovány prohlídky prostor LF UP za účasti děkana prof. MUDr. Milana Koláře, Ph.D..

Těšíme se na společné setkání.
Pozvánka na Reprezentační ples Právnické fakulty UP | 25.02.2019

Milé absolventky, milí absolventi,

srdečně vás zveme na Reprezentační ples Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, který se uskuteční v pátek 1. března 2019 v hotelu Collection NH Hotel Congress Olomouc (ul. Legionářská) od 20.00 hodin. Přijďte se potkat se svými spolužáky a vyučujícími, zavzpomínat na studentská léta a užít si příjemný večer se svou alma mater.
Pozvánka na křest audioknihy prof. Josefa Jařaba - Rektorská rozpomínání | 19.02.2019

Milé absolventky, milí absolventi,

jménem pana rektora prof. Jaroslava Millera Vás srdečně zveme na křest audioknihy emeritního rektora UP Josefa Jařaba Rektorská rozpomínání, který se uskuteční ve čtvrtek 21. února v 18 hod v aule Filozofické fakulty UP, Křížkovského 10.

V případě zájmu o rezervaci místa prosím kontaktuje Konferenční servis na e-mailové adrese: konferencniservis@upol.cz

Budeme se těšit na setkání s Vámi.
Předprodej vstupenek na Reprezentační ples Univerzity Palackého určený absolventům | 23.01.2019

Milé absolventky, milí absolventi,

přijměte naše pozvání na tradiční Reprezentační ples Univerzity Palackého, který se uskuteční v sobotu 23. února 2019 od 19:30 v hotelu NH Collection Olomouc Congress. Hudbu k tanci a poslechu pro vás zajistí legendární Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. V průběhu plesu vystoupí také známá česko-albánská kapela HitFakers, večerem vás provede Petr Kubes, olomoucký rodák a herec Moravského divadla Olomouc. Nebude chybět světelná show, předtančení a výuka tance.

Podrobnější informace naleznete na oficiálních webových stránkách plesu.

Nástěnka

Pavlína Koubová | 05.05.2017
Dobrý den, paní Blažková,
dozvěděla jsem se, že Univerzita Palackého pořádá v srpnu setkání absolventů v Praze. Můžete mi k tomu prosím poslat bližší podrobnosti? Jsem také absolventka UP,...

PhDr. Eva BLAŽKOVÁ | 10.03.2016
Vedení Lékařské fakulty Univerzity Palackého rozhodlo, že Zlatá promoce LF UP se uskuteční dne 4. listopadu 2016. Bližší informace naleznete zde http://www.lf.upol.cz/skupiny/absolventum/promoce/

PhDr. Eva BLAŽKOVÁ | 08.03.2016
Přesné datum Zlaté promoce lékařské fakulty zatím není známo, datum konání se ale předpokládá v období září až začátek října 2016.

MUDr. Karel NOVOTNY | 04.03.2016
MUDr Karel Novotny (04/03/2016) Francie Na programu oslav 10/09/2016 je zminka o "zlate promoci" Filosoficke Fakulty,ale nic o lekarich, dovoluji si opakovat dotaz od kolegyne Marjatty Blanco...

MUDr. Marjatta Annikki Blanco Sequeiros | 18.01.2016
Mam dotaz, kdy se bude konat zlatá promoce lekarske fakulty, rocnik 1966. Zdraví Marjatta Blanco Sequeiros