Loading.. Nahrávám stránku...

Milá absolventko, vážený absolvente,

je nám velkou ctí, že Vás jménem Univerzity Palackého v Olomouci můžeme pozvat na celouniverzitní Absolventské setkání, které se uskuteční 9.–10. září 2016 u příležitosti 70. výročí obnovení Univerzity Palackého v Olomouci.

Program setkání je koncipován tak, abyste se během úvodního dne a společenského večera mohli v neformální atmosféře setkat s představiteli Vašich kateder a fakult, především však spolu navzájem.

Druhý den bude věnován programu v režii Univerzity Palackého. Bude zahrnovat hudební vystoupení v pavilonu A Výstaviště Flora Olomouc, koncerty v Redutě Moravské filharmonie, vystoupení na Horním náměstí a řadu dalších aktivit, včetně slavnostního ocenění významných absolventů z rukou rektora Univerzity Palackého prof. Jaroslava Millera.

Termín setkání jsme zvolili tak, aby se překrýval s termínem Dnů evropského dědictví; s tradiční akcí, která návštěvníkům otevírá olomoucké památky. Doufáme, že se Dny evropského dědictví stanou zajímavým doplněním programu návštěvy Vaší studentské metropole.

Budeme velmi rádi, pokud informace o Absolventském setkání rozšíříte mezi své někdejší kolegy a spolužáky a zároveň se zaregistrujete prostřednictvím jednoduchého formuláře na webových stránkách programu Absolvent. Registrace slouží pouze jako orientační ukazatel zájmu absolventů. Budete-li souhlasit se zveřejněním Vašeho jména, má rovněž motivační charakter pro ostatní hosty akce.

Účast na většině bodů programu bude pro absolventy zdarma. Pro držitele Karty absolventa máme připravenou řadu benefitů.

Děkujeme Vám za zájem, který své univerzitě věnujete.
Těšíme se na shledanou v září 2016.


Srdečně
Mgr. Petr Bilík, Ph.D., prorektor pro vnější vztahy